Totem tabela hizmetleri, büyük fabrika ve akaryakıt istasyonlarının girişinde kullanılır. Uzaktan net ve dikkat çekici bir biçimde görünmesi son derece önemlidir. Büyük üretilmesi bu tür tabelaların en önemli özellikleridir diyebiliriz. Daha küçük iş yerlerinde, tabelalar kutu şeklinde monte edilerek kullanılmaktadır. Bu tür tabelalar dış mekânlarda kullanılmasıyla dış etkenlere karşı etkili ve sağlam olmaları son derece önemlidir. Yağmur, güneş, kar, rüzgâr gibi çeşitli dış etkenlere karşı son derece dayanıklı olması şarttır. Bu tür tabelalar için dayanıklı malzemeler kullanılması gerekir. Birinci kalite ve işçilik uygulanmasıyla birlikte doğal afet gibi çeşitli zor durumlarda sizleri oluşabilecek tehlikelere karşı korumasına da iyi bir montalama işlemi olmasına dikkat etmeniz gerekmelidir.

Totem Tabelaların Özellikleri

Totem tabela hizmetleri yukarıda yazıda da belirttiğimiz gibi son derece dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı olması ilk özelliklerinden birisidir. Geniş bir kullanıma sahip, kaliteli tabela çeşitleri, çok renkli çalışılabilir, üretim süreci ve montajı son derece büyük özen gerektirir. İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilebilir. İlgi çekici ve büyük olması iş yeriniz için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması tabelanın korunması açısından, renklerinin solmaması açısından son derece önemlidir. Tüm doğal çevre sorunlarına karşı dayanıklı olması ise bir diğer önemli etkenlerdendir diyebiliriz. Sert bir rüzgârın etkisiyle düşme riski taşımaması önemlidir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları