Paslanmaz Metal Etiket Hizmetleri


Dijital baskı makinelerinde çeşitli baskıları yapılan ve diğer arabaların far ışıklarının vurması sonucunda ışığı geri yansıtan, sanki ışıklı yazı gibi görünen paslanmaz metal etiket için dikkat çekici çeşitlerdir diyebiliriz. Geniş bir kullanım alanına sahip, dış mekânlarda ve araçlarda içiniz rahat bir şekilde kullanılabilirsiniz. Polis arabası, itfaiye ve ambulans gibi dikkat çekmesi gereken araçlarda da kullanılabilir. Kamyonların, tırların, traktör kasası gibi mecburi kullanılması gereken yerlerde reflektif şerit olarak tercih edilir. İstenilen ölçü, adet ve tasarıma göre üretilir. Çeşitli işletmeler tarafından tercih edilir. Üretimlere grafik çalışması ardından baskı öncesi kesim ile başlanır. Kesimler son derecede büyük önem taşır. Kesim nasıl isteniyorsa kontrollerden geçerek ona göre makas seçilir ve kesim başlar.

Paslanmaz Metal Etiketlerin Kullanım Yerleri


Paslanmaz metal etiket
kullanımı birçok yerde tercih edilmektedir. Bunlar; Folyo, branda, çerçeve, broşürlük, banner, kaldırım panoları, reklam dubası, foreks, dönkart, ayaklı reklam panosu, kırlangıç bayrak, yelken bayrak, billboard, raket, kuse sticker, kanvas tablo gibi birçok üründe tercih edilebilir. Etiketlerin yüzeyleri mat, yarı parlak ve tam parlak olarak üçe ayrılır. Çeşitli şekillerde te kullanılır. Çok uzun yıllar dayanması istendiğinde akla ilk gelecek etiketlerdir diyebiliriz. Genel olarak makine ve çeşitli dekorasyonlarda tercih edilmektedir. Özellikle makinelerin kimliklenmesinde çok uzun yıllar boyunca dayanması istendiğinde akla gelen ilk yöntemdir denilebilir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları