Ham maddesi alüminyum iskelet yapısından oluşan örümcek stand uygun fiyatlı reklam ve tanıtım ürünüdür. Konferans sergi fuar gibi kapalı alanlarda bir ürünü tanıtmak ve reklamını yapmak için kurulan bu standlar görselliği ön plana çıkarırken en göz alıcı tanıtım aracıdır.

 Nasıl Yapılır? 

Alüminyum ve sert plastik ile dijital baskı şeklinde uygulanan örümcek stand  latex silinebilir ve temizlenebilir şekilde mat veya parlak bir şekilde üretilmektedir Kullanılan malzemenin kaliteli ve uzun ömürlü  olması önemli kavramdır. Alüminyum iskelet sistemi görsel yüzey ve banko olarak üç kısımdan yapılan standlar firma ve ya şirketin görsellikte hitap edeceği ürün veya reklam resmi ve ya yazının önceden hazırlanarak dijital baskı şeklinde sunumunu sağlarlar. Böylelikle firmalar tanıtımlarını kolay ve başarılı yaparlar.

Nerelerde Kullanılır? 

Kapalı olan her alanda bir ürünün tanıtımını reklamını yapmak için kullanılan örümcek stand, özellikle fuar alanlarında sergi ve konferans salonlarında kurulur. Müşterinin talepleri göz önünde bulundurularak belirli ebat ve ölçülerde hazırlanarak, kurulum sağlanır. Kullanımı ve kurulumu kolay ve pratik olan örümcek standlar tanıtım bitimi tek çanta halinde toplanarak taşınabilir. Çantasının sert plastik olması ile kırılma çatlama yapmadan kolaylıkla kullanılabilir. Günümüzde birçok firma ve işletmenin kendi ürününü tanıtmak reklamını yapmak için tercih ettiği örümcek standlar hem İşletmeler için kolaylıklar sağlarken hem de ürünün reklamını kolaylaştırmaktadır Pratik kurulum ve kurulumdan sonra pratik bir şekilde toplanarak sökülmesi de büyük avantajlar sağlamaktadır.