Krom kutu harf tabela hizmetleri 5’ e ayrılır. Bunlar:

• Işıklı krom kutu harf

• Işıksız krom kutu harf

• Led aydınlatmalı krom kutu harf

• Altın krom kutu harf

• Gümüş krom kutu harf

Metal alaşım olarak kromdan üretilen bu tabelalar son derece parlak gösterişli olarak bilinmektedirler. Paslanma ve çürüme gerçekleşmeyen uzun ömürlü tabelalardır. Bu tabelalar iyi bir işçilik ister. El emeğinden yapılan tabelalardır. Hava şartların göre uygun ve uzun ömürlü olması tercih edilme sebeplerinden birisidir. Kromdan yapılması ve paslanmaması, parlak olması nedeniyle de birçok dekor kullanımında tercih edilmektedir. Aynı zamanda el işçiliği ile tabela yapılması bu türün ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur diyebiliriz.

Krom Kutu Harf Tabela Hizmetleri Özellikleri

Krom kutu harf tabela hizmetleri Geniş bir kullanıma alanına sahiptir. Aynı zamanda kaliteli tabela çeşididir. Çok renkli şekillerde ve modellerde çalışılabilir. Üretim süreci ve montajı son derece büyük bir özen gerektirir. İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir. Kabartma krom tabelaların şekillerini belirlemek tamamen istek üzerine yapılır. İçerisinde döşenen ışık ile bambaşka bir görünüm sağlar. Son derece parlak ve göz alıcı bir tasarıma sahip olurlar. Ayrıca ışıklar elektrik tasarrufu açısından büyük bir tasarıma sahiptir. Kabartma krom kuru ile istediğiniz yazı karakterini üretebilirsiniz. Bu şekilde birçok renkte ve modelde tabelalar üretilecektir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları