Kapı isimlikleri, birçok alanda tabela anlamı olarak üzerinde açıklayıcı ve belirleyici yön gösteren işaret ve isimleri olan kartlar olarak tanımlanabilir. Bu isimliklerin kullanım amacı yönlendirme ve bilgilendirme olarak söyleyebiliriz. Kapı isimlikleri günümüzde birçok yerde ve alanda kullanılmakta ve ihtiyaç duyulmaktadır. İster iş yeri ister apartmanlarda, bu isimliklere yönlendirme açısında çok ihtiyaç olarak bilinmektedir. Özellikle kalabalık hayat şartlarının sebebiyle yapılan apartmanlarda birçok aileye ve kişiye ev sahipliği yaptığı için aynı bina içerisinde çok daire bulunmaktadır. Adresi arayan kişiler için kapı isimlikleri sayesinde son derece kolaylıkla aradıkları yeri bulabilirler. Bu isimlikler büyük önem taşımaktadır. Özellikle pandemi dönemi olmasıyla çok fazla eve sipariş vermekte olabiliyoruz. Bunun için de kolayca adres bulunması konusunda isimlikler önemlidir.

Kapı İsimlikleri Özellikleri

Kapı isimlikleri özellikleri ev, şirket veya ofislerde kullanılan kapı tabelaları büyük önem taşımaktadır. Hastanelerde, okullarda, kurumsal şirketlerde aradığınız herhangi birini veya departmanı kolaylıkla bulma imkânına sahipsiniz. Hastanelerde genel olarak rastlanılan kapı yönlendirme tabelaları, aradığımız klinik veya doktoru bulmakta sizlere çok kolaylık sağlar. Karmaşık ve büyük gözüken kafa karıştıran iş yerlerinde kullanılan kapı isimlikleri sizlere çok kolaylık sağlar. Bulmak istediğiniz bölümü ya da odayı bulmak için sağa sola yön vermek adına hiçbir yere sormadan kendi işinizi kendiniz isimliklere bakarak halledebilirsiniz. İnsanlara büyük yardımlar sağlayan bu isimlikler çok fazla tercih edilip üretilmektedir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygulama, damla etiket, dijital baskı, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal, kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC Leksan Etiket, ostim serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket