Serigrafı Metal Etiket Hizmetleri

                                       
Serigrafı metal etiket baskı sistemi çok eski olmasına rağmen hala günümüzde tercih sebebi olmaya da devam etmektedir. Yapacağınız baskı ile yüksek kaliteli, net bir görünüm, keskin hatlar elde edebilirsiniz. Bu şekilde firmanızın logosunu veya amblemini bastırabilirsiniz. Serigrafı kazıma ve silmeye karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir sistemdir. Tercih sebeplerinden en önemlileri uyarı ve ikaz şeklinde levhalar için kullanılması, serigrafı baskılı metal etiket olarak kullanılması, her türlü iç ve dış hava şartlarına dayanıklı bir baskı olmakla beraber malzemelerin üzerine yapılıp silinmesine engel olarak uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar. İstenilen zemine uygulanması da çok fazla tercih sebeplerindendir diyebiliriz.

Serigrafı Metal Baskı Avantajları Nelerdir?


Serigrafı metal etiket
baskı tekniğinin diğer baskı tekniklerinden çok avantajı vardır diyebiliriz. Bunlar; baskıda sorun oluşmaması ve tek baskı için bile kalıp yapılıyor olması, zengin bir şekilde boya çeşitliliğine sahip olması, çok daha ucuza mal olması ve kalıcı doğal eserlerin üretilmesi mümkün oluyor. Bu baskının tekniği eleklerin oluşturulmasıdır. Bu baskı ile çeşitli bez çantalar, bez kaseler, alışveriş ve plaj çantaları boyama çantaları, büzgülü sırt çantaları, pörtföy el çantaları, defterler, kalemlikler gibi birçok ürünün baskısında kullanılabilir. Bin yıldan fazla bir süredir kullanılan bu tekniğin çok sayıda kullanım alanı bulunmaktadır. Günümüzde de tercih eden birçok kişi vardır. Sebebi ise kaliteli ürünler çıkmasıdır.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları