Dekota forek hizmetleri PVC hammaddesinin içerisine kimyasalların homojen bir biçimde karıştırılarak çekme veya dökme hattında üretilen levhalardır diyebiliriz. Pürüssüz yüzeyli, esnek ve dayanıklı yapıda PVC esaslı bir baskı malzemesi olarak bilinir. El veya makineyle kolaylıkla işlenebilir. Üzerine direkt olarak dijital baskı yapılma imkânı vardır. Hafif bir malzeme olarak bilinmesiyle genellikle iç mekânlarda tercih edilmektedir. Pürüssüz yüzeyi ile kaplama işleri için de son derece uygun olmasıyla piyasada en çok kullanılan ürünlerdendir. Forek baskı UV baskı teknolojisi öncesinde folyo sıvama tekniğiyle üretilmektedir. Günümüzde çok daha dayanıklı malzemeler ile baskı yapılmaktadır.

Dekota Forek Nerede Kullanılır?

Dekota forek hizmetleri, fuar etkinlikleri, sergiler, vitrinler, alışveriş merkezleri, dev marketler, mağazalar, cafe, restouranların önlerinde, tezgâh üstlerinde, duvarlarda tercih edilebilir. Birçok kullanım alanı olan forek baskılar, son derece dikkat çekici ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. İnsan sağlığı için de son derece sakıncasızdır. Forek baskılar, yüksek çözünürlüklü ve kalitelidir. Bu sebeple de çok fazla tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Eskiye nazaran kendini geliştiren bu baskı yöntemi artık çok daha sağlıklı biçimlerde yapılmaktadır. Örneğin UV makineler bu kadar yaygınlaşmadan önce iç veya dış mekân için folyo üzeri baskı yapılarak sıvanıyordu ve kalitesiz görünümler ortaya çıkıyordu. Ama artık teknoloji gelişmesiyle ve çok daha iyi makinelerin sayesinde bu tarz sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

ETİKETLER

Forex uygulama, Ostim Dijital Baskı Folyo dekota Uygulama, Ankara Dijital Baskı Folyo dekota Uygulama, Dijital Baskı Folyo Uygulama, Ostim Dijital Baskı, Ankara Dekotalı Folyo, Dekotalı Folyo Fiyatları, Dijital Baskı Çeşitleri, Ucuz Dijital Baskı, Tabela Üretiminde, Bina Cephe Giydirme İşlerinde, Magaza ve Vitrin Cephe Giydirme İşlerinde, Araç Kaplama İşlerinde, İç Mekan Yönlendirme İşlerinde, Ofis Camı Kumlama İşlerinde, Seçim Otobüsü Giydirme İşlerinde Ankara Dijital Baskı Folyo Dekota Uygulama teknolojisinin imkanları ve ustalarımızın tecrübelerini birleştirerek kullanılacağı yerin şartları göz önüne alınarak, gerekli hassasiyette ve özelliklerde Dijital Baskı Folyo baskılarını istenilen adet ve ölçüde üreterek hazırlarlar. Bu kullanılan folyoların çok kuvvetli yapışkanlık (holtment) özelliği bulunan çeşitleri de mevcuttur. Ankara Dijital Baskı Folyo baskıları herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duymayan seri baskı şeklidir. Çizilmeye karşı direnç sağlamak için üzerine şeffaf laminasyon kaplaması yapılır, alüminyum etiket, avm görsel uygulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları