Fiber Kazıma Metal Etiket

Karbon ve fiber markalama lazer makinalar ile hassas ve çok detayları bulunan fiber kazıma yapılmaktadır. Üzerinde çeşitli yazılar, logolar ve markalar yazan yıllarca kaybolmaması gereken etiketler için çok iyi bir tercihtir denilebilir. Üzerinde herhangi boya veya baskı işlemi uygulanmadığı yüzeyin çeşitli logo ve tasarımlara göre oyularak zemine derinlik kazandırdığı bu etiket türlerinde çeşitli fiziksel ve kimyasal dış etkenlerden etkilenmeyecek ve sizlerin ihtiyacını koruyacaktır. Paslanmaz çelik, deri, ahşap, karton gibi malzemelerde de çok hassas biçimde kazıma işlemi yapılmaktadır. Dilediğiniz kadar metal kazıma etiketi üretilebilir. İsterseniz bir tane isterseniz bin tane bu hiç fark etmez. Ayrıca söylemek gerekirse endüstriyel ürün ve malzemelere istediğiniz markalama ve kazıma işlemini yapabiliriz.

Fiber Kazıma Kullanım Alanları Nelerdir?

Fiber kazıma ile her ürünü kolayca kisişelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli şekillerde reklamlar yapabilirsiniz. Aldığınız bir hediye üzerine isim soy isim yazabilirsiniz. Bu etiket yöntemleri: Tükenmez kalemler, USB bellek ve powerbanklar, metal anahtarlıklar, zippo çakmaklar, reklam amaçlı çeşitli hediyeler, ofis ürünleri gibi birçok yerde tercih edebilirsiniz. Endüstriyel anlamda da kontrol üniteleri, ahşap plaket kazıma, seri numara, üretim tarihi, parti numarası, boyut, çap, barkod kazıma olarak da tercih edilmektedir. Bu şekilde marka ve logonuz uzun ömürlü kalıcı bir görünüm kazanır. Bu da daha çok müşteri toplamanıza ve işinize son derece katkı sağlayacaktır.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları