Asit İndirme Etiket

Kimyasal etiketleri ya da markanızı, etiket üzerinde bulunan yazınızı, logonuzu, işaretinizi yıllarca korumak zordur diyebiliriz. Fakat bunu uzun yıllar boyunca saklamak ve hiçbir şekilde silinmemesini önlemek adına bir yöntem var. Bu yöntemin adı da asit indirme etiket olarak bilinmektedir. Bu yöntemi tercih etmeniz son derece doğru seçim olacaktır. Asit indirme yöntemiyle yapılan etiketlerde metal ürün olan levha üzerine asit ile oyma işlemi yapılarak istediğiniz şekiller ve yazılar derinlik oluşturur. Bu şekilde markanız veya logonuz hiçbir şekilde silinemez ve ürün üzerinde kalıcılık kazanır. Kar, yağmur, güneş gibi doğa olaylarının olduğu ortamlarda yıllarca dayanıklı olabilecek bu yöntem markanız için son derece ayrıcalık sağlar. Bu yöntem olağanüstü zor şartlar için idealdir ve birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Asit İndirme Etiket Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle bu etiket geniş bir kullanım alanına sahip olup yıllarca kullanılabilir. Son derece kaliteli bir etiket çeşididir. Çok renkli ve farklı tarzlarda çalışılabilir. Son derece uzun ömürlüdür. İstenilen kalınlıkta, ölçüde ve çeşitte üretilebilir. Aynı zamanda asit indirme etiket, üretim süreci için özen gerektirir. Ayrıca bu özelliklerin yanında alüminyum asit indirme metal etiket, paslanmaz asit indirme metal etiket, krom asit indirme metal etiket, nikel asit indirme metal etiket, pirinç asit indirme metal etiket, bakır asit indirme metal etiket, bronz asit indirme metal etiket olarak ürettiği metal çeşitleri de bulunmaktadır.

ETİKETLER

Asit indirme etiket, Ankara Asit indirme etiket, ostim Asit indirme etiket, metal etiket, Asit indirme etiket fiyatları, ucuz Asit indirme etiket, ekonomik asit indirme etiket, Ostim etiket, Asansör etiketleri, ivedik metal asit indirme etiket, kabartma etiket, paslanmaz asit indirme etiket, bakır asit indirme etiket, pirinç asit indirme etiket,PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları