Folyo uygulama hizmetleri ile iç ve dış mekan baskı makinelerinde üretim gerçekleştirilmektedir. Kullanılan dijital baskı makineleri son model bir tasarıma sahip olup hiçbir şekilde bir olumsuzluk yaşatmaz. Folya uygulama tesislerinde baskıların 1m2 üretilebildiği bilinir. M2 arttıkça baskının da maliyeti artar. İç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanabilmesiyle bilinmektedir. Dış mekânlarda güneş, kar, nem, yağmurdan etkilenmez. Bu sebeple son derece iyi malzemeler ve boyalar kullanılarak kurutulur. Uzun süre dayanacak solmayacak ve deforme olmayacak ürünler ortaya çıkar. Kullanılmış olan boyanın kalitesi, baskı yapılacak olan folya ve branda tarzındaki malzemelerinde son derece kaliteli olması gerekmektedir. Bu baskı kusursuz şekilde ürünler elde etmenizi sağlar.

Folya Uygulama Nerede Kullanılır?

Folya uygulama: Tabela üretiminde, bina cephe giydirme işleminde , mağaza ve vitrin giydirme işleminde, araç kaplamada, iç mekan yönlendirmede, ofis cam kumlamada, seçim otobüsleri giydirme gibi birçok yerde kullanılır.

Neden Folya Uygulama Tercih Edilir?

Folyo uygulama hizmetleri son derece hızlı olmasıyla bilinir. Serigrafi tekniğinde olduğu gibi renk için kalıplara ihtiyaç yoktur. Baskı renk sayısı fiyatı etkilemez. Laminasyon kaplanabilir. İşin başlangıç ve bitimindeki renk tonlarında farklılık olmaz. Baskının renklerinin tutmaması gibi çeşitli sorunlar yaşanmaz. Yüksek çözünürlük ve kalitede net bir biçimde baskı yapar. Şeffaf folya ve ters baskı yapılarak iç kısmından yapıştırılabilir. Doğaya ve insanlara zararı yoktur. Renk geçişlerinde hiçbir sorun yaşanmaz. Çok küçük yazılar bile çok net çıkar. Bu sebeple çok tercih edilir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları