Metal Etiket

Metal etiket dendiği zaman aklımıza gelen en önemli şey ürünün göze çarpması olacaktır. Ürünün markası ve yapısı hakkında firmanın kimlik bilgilerini öne çıkarmış olmasıyla beraber reklam özelliği de taşır. Bir ürünün uzun ömürlü olması gerektiği gibi metal etiklerinde aynı ömre sahip olması son derece önemlidir. Çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda tercih edilip üretilebilir. Kırılgan olmayan, sert ve ısıya dayanıklı her türlü hava şartlarına dayanıklı şekillerde üretilir. Endüstriyel ortamın olağanüstü zor şartlarına dayanacak ve markanızı, logonuzu çok uzun seneler koruyacaktır. Bu da sorunsuz bir şekilde yazıların ve boyaların akmamasına kötü bir görünüm oluşmamasına sebebiyet vererek sizler için uzun kalıcı reklamlar haline gelecektir.

Metal Etiket Kullanımı

Metal etiket çeşitli makine veya malzemelerin özellik ve çeşitli bilgilerini gösteren bölümde kullanılmaktadır. Kepenk üretimi yapan birçok firma gibi yerlerde metal etiketler sıkça kullanılır. Bu etiklerde daha çok alüminyum etiket tercihi yapılır. Sebebi ise uzun ömürlü bir kullanım sağlanmasıdır diyebiliriz. Serigrafı baskı teknolojisiyle birlikte metal üzerine çeşitli boya baskı yapılır. Metal etiket ihtiyacınız için en etkili makineler ve uygulama teknikleriyle güvenle yaptırma şansına sahipsiniz. Birçok sektörde kullanılan bu etiketler büyük önem taşımaktadır. Markanın tanınması için çok büyük önem taşır. Sürekli tercih edilen ve kullanılan bir cihazda uzun yıllar boyunca deforme olmadan ilk günkü şeklini koruyarak çeşitli şekillerde tercih edilmektedir.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları