Tampon baskı, farklı ölçülerde silikon kalıplar aracılığıyla metal klişede bulunan baskı çalışmasını eğimli, çukur, bombeli zeminlerde baskı yapma şansı verir. Kaliteli olarak bilinen serigrafi baskıyla aynı benzerlikler göstermesine rağmen serigrafi baskı düz yüzeylere baskı yaparken, tampon baskılarda hem düz hem de eğimli her yere baskı yapabilir. Bu baskılar golf topu gibi yuvarlak ve eğimli alanlarda renkli ve uzun süre kalıcı bir baskı sağlar. Tampon baskılar çok eskilere dayanan baskı türleri olmasıyla günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Net görünüm yüksek kapatıcılık, keskin hatlar ile firmanızın logo veya markasını düz olan veya olmayan yüzeylere baskı yapma şansını tanır. Hem her şekilde dayanıklı olmasını sağlar hem de uzun ömürlü bir kalıcılık sağlayacaktır.

Tampon Baskı Nerede Kullanılır?

Tampon baskı yukardaki yazımızda da belirttiğimiz gibi eğimli ve düz olmayan alanlarda daha çok tercih edilir. Örneğin: Golf Topu, termos bardak diyebiliriz. Tampon baskı teknolojisine uygun her türlü baskıyı yapmamız mümkün. Her türlü iç ve dış hava şartları içerisinde silinmez, renkli son derece dayanıklı baskılardır. Çeşitli matbaa makinalarında yapılamayan emicilik gücü olmayan metal, kumaş, seramik, plastik, deri, pvc, ahşap gibi malzemelere baskı olanağı tanır. Böylelikle tampon baskı her maddeye baskı imkânı sağlayarak alanını daha da genişletmiş olur. Sizlerde bu alandan yararlanarak uzun ömürlü bir kalite elde edebilirsiniz.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları