Pleksi kutu harf tabela hizmetleri son derece gösterişli ve çok tercih edilen ürünlerdir diyebiliriz. Uzaktan ilgi çekici kabartmalı şeklinde tabir edebileceğimiz bir tabela çeşididir. İnsanlar iş yerlerinin daha da ilgi çekmesi açısından bu tür tabelaları tercih etmektedirler. İster ışıklı isterseniz ışıksız bir biçimde tasarım yaptırabilirsiniz. Bu tür tabelaların ışığı geçirgenliği çok yüksek olması sebebiyle renkleri son derece canlı gösterirler. Dikkat çekici ve göze hitap eden ürünlerdir. Pleksi kutu tabelanının içerisinde döşenen LED ışıklar sayesinde son derece parlak ve göz alıcı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de hava karardığı zaman çok daha hoş ve ilgi çekici gözükür. Dış etkenlere karşı korunması son derece önemlidir. Buna dayanıklı malzemelerden üretilerek solma yapmaz veya deforme olmaz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Genel Özellikleri

Pleksi kutu harf tabela hizmetleri birçok yede kullanabilen geniş bir kullanıma sahip tabela çeşitleridir diyebiliriz. Hem açık havalarda hem de kapalı havalarda reklam ihtiyacınızı karşılar. Hava koşullarına dayanıklı olması ve çeşitli şekillerde deforme olmaması son derece önemlidir. Kaliteli tabela çeşitleridir. Çok canlı renkler ile tercih edilir. Çok kaliteli olması nedeniyle deforme olmaz ve ışığı olduğu gibi yansıtarak canlı bir biçimde geçirir. Paslanma yapmadan yıllarca kullanacağınız bir tabelanız pleksi kutu seçiminizle çok daha güzel görünümler kazanacaktır. Bu sektördeki faaliyetlerini sürdüren her şirket tanınmasını ve ihtiyaçlarını bu tabelalar ile karşılar.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları