Panel UV Baskı

UV baskı hizmetleri çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Bunlar: İşyerleri, çeşitli tabelalar, AVM’ ler olarak bilinmektedir. UV baskı tasarımları son derece büyüleyici bir etkiye sahiptir. UV mürekkebinin doygunluğu sayesinde mükemmel görünümler ortaya çıkmasını sağlar. Bu da oluşturulan reklamlar ile birlikte müşterileri kendine çekmesini sağlayacaktır. Çeşitli renkler ve tonları canlı ve net bir şekilde yansıtan muhteşem baskılardır diyebiliriz. Çok güçlü bir filme sahip olmasıyla birlikte hiçbir ışık ve olumsuzluk işlemez. Ultraviyole ışığın etkili olması sebebiyle uzun bir etki bırakır. Bu da uzun ömürlü bir kullanım sağlar diyebiliriz. Bu yöntem iç ve dış alanlarda kullanılabilir. Ultraviyole mürekkebi son derece dayanıklı olmasıyla bilinir ve son derece dayanıklıdır.

UV Baskı Nerede Kullanılır?

UV baskı hizmetleri çeşitli iş yerlerinde, sergilerde, özel görüntü panellerinde ce daha birçok yerde tercih edilmektedir. UV baskı yüzeyi aynı olmayan materyaller için ahşap ve yüzeyi pürüzsüz taşlarda, PVC esaslı plakalarda, deri üzerine baskılarda, cam plaklarda, Mdf üzerinde baskı olan her yerde çok fazla tercih edilmektedir. Evlerinizin farklı tasarımlarında da tercih edebileceğiniz bu baskı evinize çok başka bir hava katacaktır. Bu uygulama ile birçok renge bir arada sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz taslak renkler doğru şekilde çevrilerek bitmiş veri tabanlarında bir seçenek sunar. Sizlerde bu veri tabanlarından bir seçenek seçme imkânına sahip olabilirsiniz.

ETİKETLER

alüminyum etiket, avm görsel uygıulama, avm reklam, damla etiket, dijital baskı, Firmamız ostim etiket, ostim metal etiket, ankara etiket firmaları, metal etiket, ivedik metal kabartma etiket, paslanmaz etiket, PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları

Magnet Açacak UV Baskı