Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela için söylenecek şeylerden birisi çok tercih edilir olmasıdır diyebiliriz. Harf kesimlerinde son derece pratik bir üründür. Siyah ve beyaz şeklinde kullanıldığı gibi altın ve gümüş tarzında da tercih edilebilir. Işıksız firma tabelaları ve kapı numaraları olarak da kullanılmaktadır. Ucuz maliyetli tabelalardır. Değişik kalınlıklarda dekorlar mevcut olarak firmaların istekleri doğrultusunda hızlı ve ekonomik tabelalar yapılmaktadır. Bir diğer kesim olan pleksi hakkında da mat, renkli ve şeffaf olarak istediğiniz kalınlıklarda üretildiğini söyleyebiliriz. Kolay işlenebilir ve cam, plastik türevi bir malzemedir. Cam ışık gibi geçirgen dayanıklı ve kolay kırılmayan bir yapıya sahiptir. Pleksi malzemesinin ışık geçirgenliği çok fazla olarak bilinmektedir. Bu tabelaların üzeri ayna kaplanmıştır. Çok güzel bir görünümü olduğu bilinir.

Aynalı Dekota ve Pleksi Kesim Harf Tabela Özellikleri

Aynalı dekota ve pleksi kesim harf tabela için farklı kesim aletleri ile kesildiğini söylemek mümkündür.Aynalı dekota kesim harf tabela router makinalar yardımıyla kesilirken, pleksi kesim harf tabelalar lazer makinaları ile kesilmektedir. Bu tabelalar çok ilgi çekici ve gösterişli bir görünüm sunar.

Üretim süreci son derece kısadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olup kaliteli olmaları çok fazla seçilmelerinin en önce gelen sebeplerinden biridir. Aynı zamanda çok renkli ve dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz.